Stockholm stránky - hlavná strana

STOCKHOLM

CESTA TAM

STOCKHOLM CARD

DOPRAVA

TREBA VIDIEŤ

 Facebook:   Zaujímavosti  &  Cestovanie

Gröna Lunds park | Televízna veža | Skanzen Akvariet | Historické múzeum | Národná galéria
Mestská radnica | Biologické múzeum | Vasa Múzeum | Nordické múzeum | Ázia a Východ | Stredomorie | Drottnigholm |
Skanzen 

 EDITORIAL AUTORA

 
Milí návštevníci, vitajte na cestopisných stránkach o meste Stockholm. Ak sa chystáte tento kút sveta spoznávať prvý krát, istotne budete prekvapený, koľko bohatstva táto krajina a jej hlavné mesto má.

 MENU

 

 INZERCIA

 

 NEPREHLIADNITE

 

 CESTOVANIE

 
Pozrite si aj iné stránky o cestovaní:
Cestovanie.biz - Cestopisy a miesta
Cestovanie.net - Cestovateľský magazín
Cestovanie.info - Cestopisy a fotografie
Zanzibar - Cestopis z ostrova Zanzibar
Bali - Cestopis z ostrova Bali
New York - cestopis z New Yorku
ZN.SK - Magazín Zaujímavé novinky

 WEB A KONTAKT

 

pošta: stockholm*naetoo.com

 
 NÁRODNÁ GALÉRIA
Galéria  NATIONAL MUSEUM

Hodnotenie atrakcie, múzea či programu

V podstate aj národná galéria v jednom. Dvojposchodová historická budova, ktorej poschodia sú spojene krásnym schodiskom...
 
Loď Autobus Doprava:  2, 55, 62, 65, 71, 76

         V podstate aj národná galéria v jednom. Dvojposchodová historická budova, ktorej poschodia sú spojene krásnym schodiskom so zdobeným stropom, alebo výťahom, ktorého dvere boli pre niekoho veľmi ťažké. Dolné poschodie bolo venované knihám, vrátnici a toaletám. Prvé poschodie ma nijak extrémne nezaujalo, nemám skrátka v obľube bežné veci ako stoličky a kusy nábytku, veci bežné a pre mňa nepochopiteľné aby sa vystavovali  v múzeu, prípadne fajn,  ale v inom múzeu.

 

         Druhá polovica tohto poschodia je o sochách, na jar 2009 sa expozícia zrejme len pripravovala. Druhé poschodie je doslova úžasné a bohaté. Prekrásne a veľmi hodnotné obrazy sú úchvatné. Množstvo diel od Moneta, Rubensa, obraz od Rembranta. Siene s obrazmi rôznych veľkostí,  farieb a motívov. Obrazy ľudí, zvierat, známe maľby z kníh či z prekreslených verzií doma na stenách u mnohých doma. Pre milovníkov umenia určite nezabudnuteľná návšteva práve takéhoto miesta. 

 GALÉRIA

National Museet National Museet National Museet National Museet National Museet National Museet

Tip: pre náhľad obrázkov stačí na neho kliknúť. Po zväčšení je možné prepínať medzi obrázkami na klávesnici aj bez použitia myši. Pre vypnutie náhľadu kliknite alebo stlačte ESC na klávesnici. Pripomíname, že sa zakazuje kopírovanie obrázkov a ich využívanie.

 SATELITNÝ NÁHĽAD
 Všetky práva vyhradené © 2009-2010   STOCKHOLM.naetoo.com  - Venované Viktórii LPG
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie, sa zakazuje