Stockholm stránky - hlavná strana

STOCKHOLM

CESTA TAM

STOCKHOLM CARD

DOPRAVA

TREBA VIDIEŤ

 Facebook:   Zaujímavosti  &  Cestovanie

Gröna Lunds park | Televízna veža | Skanzen Akvariet | Historické múzeum | Národná galéria
Mestská radnica | Biologické múzeum | Vasa Múzeum | Nordické múzeum | Ázia a Východ | Stredomorie | Drottnigholm |
Skanzen 

 EDITORIAL AUTORA

 
Milí návštevníci, vitajte na cestopisných stránkach o meste Stockholm. Ak sa chystáte tento kút sveta spoznávať prvý krát, istotne budete prekvapený, koľko bohatstva táto krajina a jej hlavné mesto má.

 MENU

 

 INZERCIA

 

 NEPREHLIADNITE

 

 CESTOVANIE

 
Pozrite si aj iné stránky o cestovaní:
Cestovanie.biz - Cestopisy a miesta
Cestovanie.net - Cestovateľský magazín
Cestovanie.info - Cestopisy a fotografie
Zanzibar - Cestopis z ostrova Zanzibar
Bali - Cestopis z ostrova Bali
New York - cestopis z New Yorku
ZN.SK - Magazín Zaujímavé novinky

 WEB A KONTAKT

 

pošta: stockholm*naetoo.com

 
 DROTTNINGHOLMSKÝ PALÁC
DROTTNINGHOLMS SLOTT  DROTTNINGHOLMS SLOTT

Hodnotenie atrakcie, múzea či programu

Súkromná rezidencia kráľovskej rodiny vystavaná v 17 storočí. Ide o celkom vzdialený, stále však v Štokholme stojací palác.

 
Loď Autobus Dopravné spoje:  T / 301, 323

          Súkromná rezidencia kráľovskej rodiny vystavaná v 17 storočí. Ide o celkom vzdialený, stále však v Štokholme stojací palác. Možno budete riešiť, ako sa k nemu dostať, lebo priamo spoj nie je. Preto aspoň taký malý návod hneď spíšem.

 

          Metrom z Central Station – T-Centralen metrom na ALVIK, berie vás tam číslo T19, T17 aj T18. Z Alviku  potom na Nockeby. Tam je však konečná a len málokto, pokiaľ nejde autom, či priamo autobusom sa vymotá z dopravy. Na konečnej metro, vlastne dá sa povedať že skôr električka, stojí niekoľko minút. Ak vychádzate po pravej strane, choďte ďalej peši. Pred kostolom zahnete v pravo cestičkou po malej uličke k hlavnej ceste. Narazíte na veľkú viac prúdovú cestu. Nad ňou vedie prechod, potrebujete sa dostať na druhú stranu. Trochu rizikovejší je prechod priamo po ceste. Potrebujete sa dostať na zastávku, ktorá je oproti len trochu ďalej viac na pravo.

 

          Tabuľa s cestovným poriadkom má trochu komplikované riešenie a vysomáriť sa v ňom bude umenie. Pre viaceré autobusy tam totiž platia rovnaké časy. Mal by to byť autobus 323, ktorý neďaleko paláca a pokračuje ďalej. K nemu by však malo viesť ešte aj mnoho iných spojov, keďže je to jedna, len trochu vzdialená zastávka. Už z nadchodu je vidieť honosnú stavbu veľkého paláca, priamo oproti vám.

K paláci sa dá však dostať aj loďou, pozrite sekciu doprava.

 GALÉRIA

   

Tip: pre náhľad obrázkov stačí na neho kliknúť. Po zväčšení je možné prepínať medzi obrázkami na klávesnici aj bez použitia myši. Pre vypnutie náhľadu kliknite alebo stlačte ESC na klávesnici. Pripomíname, že sa zakazuje kopírovanie obrázkov a ich využívanie.

 SATELITNÝ NÁHĽAD
 Všetky práva vyhradené © 2009-2010   STOCKHOLM.naetoo.com  - Venované Viktórii LPG
Zakazuje sa akákoľvek ďalšia reprodukcia a kopírovanie obsahu, linkovanie na súbory a iné poškodzovanie autorských práv. Akékoľvek iné využitie obsah okrem informovanosti pre vlastné použitie, sa zakazuje